SPORTOVNÍ AKCE


Pokud chcete s námi prožít nestandartní sportovní zážitky, zvednout si adrenalin a soutěživot, tak tento pod-odkaz je přímo pro Vás. Na této stránce najdete nabídky na sportovní akce a to jak v aktivní, tak i v pasivní povaze. Přijďte si zahrát, zasoutěžit a prostě jen tak po škole si odpočinout.

Cesta do nitra štoly v Ústí nad Labem

Pod povrch země zalezete v oblasti Krušných hor v Ústeckém kraji, celá výprava trvá asi 3 hodiny. Lokality a místa sestupů se s jednotlivými skupinami mění. Prozkoumáte úzké jeskyně i podzemní labyrinty, objevíte štoly i plazivky a protáhnete se místy, o kterých byste netušili, že to půjde. Jak zřejmě tušíte, žádná "brnkačka" to nebude. Předchozí zkušenosti s jeskyňářstvím nutné nejsou, ale do akce by se měli pustit jen osoby s dobrou kondicí. Ideální účastník je alespoň trochu sportovní typ a umí se přitáhnout za ruce nebo se posunout po boku. Vzhledem ke stísněnosti prostor udávají průvodci také maximální velikost účastníků, která je 190 cm a 100 kg. Akce je s vlastní dopravou na místo, kde se ponoříte do nitra štoly. Akce je vždy pro maximálně 5 osob. V ceně je pedagogický dozor tzn., že je akce vhodná i pro děti od 11 let a také zdravotní dozor.

1 000,00 Kč

Potápěčský kurz pro začátečníky

Chcete se naučit potápět? Chcete pokořit svůj strach z vody? Tento kurz je otevřený všem zájemcům ze stran žáků i veřejnosti a to od 10 let. V ceně je zahrnuta doprava od ZŠ Stoliňská, Praha 9 - Horní počernice, dále vstup k potápěčské jámě, overal na potápění (ručník, plavky osobní vybavení), zapůjčení vybavení, práce instruktora, fotodokumentace a certifikát. Potapěčský kurz bude organizován vždy ve všední den v odpoledním čase, případně o víkendu dle volné rezervace jámy - nutno dodržovat. Kurz bude pořádán vždy při minimálním počtu 3 účastníků. Platba za kurz je závazná a neexistují storno poplatky.

800,00 Kč

31.07.2018 - Prázdninové volné skákání Parkour

Jste o prázdninách v Praze? Anebo jste vyrazili do Prahy za svým bratrancem či sestřenicí? Pokud ano, tak si pojďte s námi zaskákat na Jarov, Praha 3. Do Imation Academy dne 31.07.2018 od 10:00 do 12:00, tato hala bude rezervovaná jen pro nás - pro maximální počet 30 párkůristů .. Skákání je s pedagogickým dodozrem, který za Vás přebírá zodpovědnost a navíc se zdravotnickým dohledem v případě potřeby. Platba za tuto akci je závazná a nexistují žádné storno poplatky. Skákat může každý i rodiče. Uzavírka rezervací a plateb je do 01.07.2018. Akce se bude pořád při minimálním počtu 20 osob.

300,00 Kč