- PAINTBALL KLUB: 3500 Kč/rok -

Paintball klub pořádá pravidelné akce pro veřejnost/studenty/žáky i své soukromé klubové akce, které jsou otevřené jen členům. Akce jsou tématicky zaměřené na různé bitvy a strategické události dob minulých i současných. Pokud se chcete stát členem klubu, tak stačí vyplnit kontaktní formulář a zaplatit členský poplatek (3500 Kč/rok). V ceně polatků jsou registrace do her, převzetí zodpovědnosti, zdravotnický dohled a ošetření v případě drobných poranění. Paintball není vhodný pro lidi bez zájmu.


Masky na přilby

Chcete na hřišti budit hrůzu a být IN, tak kupte speciální masku, pro paintboll. Masky se objednávají z USA, a proto je objednávka závazná a musí se na masku čekat minimálně 3 měsíce. Zboží pokud není poškozené cestou nelze reklamovat. Kupující souhlasí s těmito informacemi.

800,00 Kč

01.07.2018 - Prázdninová řežba Hotivice + 100 kuliček

Zveme všechny nadšence i členy klubu Pantball na přeprázdninovou řežbu do Hostivic. V ceně je 100 kuliček + maska + zbraň a 4 hodiny hry. Další kuličky se doplácí na místě. Doprava vlastní - případně po dohodě s někým, kdo také jede hrát. Objednávka je závazná z důvodu registrace hráče. Na místě si lze zapůjčit rukavice, vestu anebo overal.

350,00 Kč

  UPOZORNĚNÍ:

  1. Každý hráč se na hru registruje, to znamená, že platbou potvrdí, že chce registrovat.
  2. V registraci se nachází zodpovednost dospělé osoby za hráče, vybavení, rezervace místa a zdravotní dohled.
  3. Registraci lze zrušit nejpozději 14 dní před začátkem hry.
  4. Pokud se osoba neomluví, nezruší registraci včas anebo na hru nedorazí, tak automaticky částka propadá a nelze jí vrátit, z důvodu platby registrace hřišti.
  5. Paintball akce nejsou školní akcí, ale jedná se o mimoškolní akci.
  6. Tím, že zaplatíte za hru souhlasíte s těmito podmínkami.