ADRENALIN AKCE


Tato pod stránka je určená jen pro "fajnsměkry" v rámci adrenalinových akcí, pro "srábotky" zde není místo. Pokud tedy máte odvahu a chcete vyzkoušet něco zajímavého? Zvednout si hladinu adrenalinu? Pokořit své vystrašené Já anebo jen tak si něco dokázat. Tak právě zde možná naleznete něco, co Vás bude zajímat.

Na tomto podwebu se nacházejí informace k akcím, které jsou zaměřeny na adrenalin. V rámci akce je vždy zajištěn pedagogický doprovod, zdravotní dohled a další doplňky, které jsozu vždy vypsány u konkrétní nabídky. Na tyto akce je nutno hradit zálohy, které jsou nevratné, z důvodu, že řada lidí si akci rozmejší do posledního dne, a poté se diví, že akce byla zrušena.

Zimní sezona - vždy je nutné mít seřízené vybavení, aby nedošlo k úrazu.


Cesta do nitra štoly v Ústí nad Labem

Pod povrch země zalezete v oblasti Krušných hor v Ústeckém kraji, celá výprava trvá asi 3 hodiny. Lokality a místa sestupů se s jednotlivými skupinami mění. Prozkoumáte úzké jeskyně i podzemní labyrinty, objevíte štoly i plazivky a protáhnete se místy, o kterých byste netušili, že to půjde. Jak zřejmě tušíte, žádná "brnkačka" to nebude. Předchozí zkušenosti s jeskyňářstvím nutné nejsou, ale do akce by se měli pustit jen osoby s dobrou kondicí. Ideální účastník je alespoň trochu sportovní typ a umí se přitáhnout za ruce nebo se posunout po boku. Vzhledem ke stísněnosti prostor udávají průvodci také maximální velikost účastníků, která je 190 cm a 100 kg. Akce je s vlastní dopravou na místo, kde se ponoříte do nitra štoly. Akce je vždy pro maximálně 5 osob. V ceně je pedagogický dozor tzn., že je akce vhodná i pro děti od 11 let a také zdravotní dozor.

1 000,00 Kč

Potápěčský kurz pro začátečníky

Chcete se naučit potápět? Chcete pokořit svůj strach z vody? Tento kurz je otevřený všem zájemcům ze stran žáků i veřejnosti a to od 10 let. V ceně je zahrnuta doprava od ZŠ Stoliňská, Praha 9 - Horní počernice, dále vstup k potápěčské jámě, overal na potápění (ručník, plavky osobní vybavení), zapůjčení vybavení, práce instruktora, fotodokumentace a certifikát. Potapěčský kurz bude organizován vždy ve všední den v odpoledním čase, případně o víkendu dle volné rezervace jámy - nutno dodržovat. Kurz bude pořádán vždy při minimálním počtu 3 účastníků. Platba za kurz je závazná a neexistují storno poplatky.

800,00 Kč

31.07.2018 - Prázdninové volné skákání Parkour

Jste o prázdninách v Praze? Anebo jste vyrazili do Prahy za svým bratrancem či sestřenicí? Pokud ano, tak si pojďte s námi zaskákat na Jarov, Praha 3. Do Imation Academy dne 31.07.2018 od 10:00 do 12:00, tato hala bude rezervovaná jen pro nás - pro maximální počet 30 párkůristů .. Skákání je s pedagogickým dodozrem, který za Vás přebírá zodpovědnost a navíc se zdravotnickým dohledem v případě potřeby. Platba za tuto akci je závazná a nexistují žádné storno poplatky. Skákat může každý i rodiče. Uzavírka rezervací a plateb je do 01.07.2018. Akce se bude pořád při minimálním počtu 20 osob.

300,00 Kč